Výsledky

Nováčci mladší dívky

Výsledky kategorie Nováčci mladší dívky

1. místo - Aneta Mrkvičková
2. místo - Edita Luisa Gabrielová
3. místo - Karla Ježková

Nováčci dívky

Výsledky kategorie Nováčci dívky

1. místo - Eva Blahoutová
2. místo - Natálie Trnečková
3. místo - Markéta Kunclová

Nováčci chlapci

Výsledky kategorie Nováčci chlapci

1. místo - Daniel Karlík

Žačky nejmladší A

Výsledky kategorie Žačky nejmladší A

1. místo - Natálie Blaasová
2. místo - Klára Händelová
3. místo - Zuzana Sedláčková

Žačky nejmladší B

Výsledky kategorie Žačky nejmladší B

1. místo - Adéla Revajová
2. místo - Justin Anna Tůmová
3. místo - Zuzana Manicová

Žáci nejmladší A

Výsledky kategorie Žáci nejmladší A

1. místo - Dominik Živec
2. místo - David Brom
3. místo - Antonín Stuchlík

Žáci nejmladší B

Výsledky kategorie Žáci nejmladší B

1. místo - Vojta Stolarz
2. místo - Jakub Petr
3. místo - Samuel Antoš

Žačky mladší A

Výsledky kategorie Žačky mladší A

1. místo - Barbora Zelená
2. místo - Sofie Palečková
3. místo - Magdaléna Farkašová

Žačky mladší B

Výsledky kategorie Žačky mladší B

1. místo - Alexandra Vitmayerová
2. místo - Vanesa Holíková
3. místo - Vanda Jeklová

Žačky A

Výsledky kategorie Žačky A

1. místo - Karolína Farkašová
2. místo - Ivana Vladimirova
3. místo - Diana Foersterová

Žačky B

Výsledky kategorie Žačky B

1. místo - Kristýna Stolarzová
2. místo - Markéta Mikysová
3. místo - Emma Heřmanová

Žáci B

Výsledky kategorie Žáci B

1. místo - Vít Kudla

Juniorky

Výsledky kategorie Juniorky

1. místo - Nicole Křehlová
2. místo - Ludmila Paulů
3. místo - Elizabeth Laura Lívařová

Adult A

Výsledky kategorie Adult A

1. místo - Alena Prouzová
2. místo - Karolína Kutílková
3. místo - Adéla Pechancová

Adult B

Výsledky kategorie Adult B

1. místo - Barbora Stříbrská
2. místo - Františka Dudkova Parysová
3. místo - Věra Hroudová

Přípravka I

Výsledky kategorie Přípravka I

1. místo - Zuzana Krsková
2. místo - Mariana Kordíková
3. místo - Klára Antalová

Přípravka II

Výsledky kategorie Přípravka II

1. místo - Pavla Samková
2. místo - Beáta Domastová
3. místo - Barbora Domastová