Home » Rozpis tréninků

Rozpis tréninků

legenda:

MUdálosti pro krasobuslaře skupiny Malí
SUdálosti pro krasobuslaře skupiny Střední
VUdálosti pro krasobuslaře skupiny Velcí
KVšeobecné události oddílu SK Kraso Česká Lípa

Školička bruslení:
Tréninky školičky bruslení jsou zařazeny v pondělí, úterý, čtvrtek se skupinou „Malí“, a ve středu se skupinou „Střední“. V pátek školička bruslení není.

Popis:
Jednotlivé skupiny krasobruslařů mají svou specifickou barvu, díky níž lze danou skupinu na první pohled identifikovat. Pro skupinu „malí“ je použita zelená barva, pro skupinu „střední“ oranžová a pro skupinu „velcí“ barva červená. Události, které se vztahují k celému oddílu mají barvu modrou.
Události mohou být zobrazeny v tabulce s konkrétním časem, nebo v záhlaví kalendáře. V tomto případě se událost vztahuje na celý den, nebo nelze čas blíže určit.
Celý kalendář je chráněn proti nechtěnému přepsání, nebo smazání událostí a to na všech úrovních prohlížení. Nemusíte se tudíž při pohybu po kalendáři bát na cokoli kliknout aby jste něco nepokazili. Při kliknutí na libovolnou událost se zobrazí detail s názvem, časem, popisem a adresou. Můžete zobrazit mapy Google s umístěním události, událost sdílet ve svém kalendáři, nebo zobrazit událost v plné verzi kalendáře Google.
Jakékoli dotazy týkající se používání uvedeného kalendáře odpovím na e-mailu: webmaster@krasocl.cz, nebo osobně při tréninku.