Home » Žebříček 2015/2016

Žebříček 2015/2016

Pohár ČKS A
Žačky
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Frolíková Monika BK Kraso Mladá Boleslav 10 31.00
2 Karlíková Karolína VSK Technika Brno 8 31.00
3 Tojmarová Jorika SK KRASO Děčín 3 30.00
12 Vladimirova Ivana SK Kraso Česká Lípa 5 19.00
14 Ivanjuková Nikol SK Kraso Česká Lípa 6 18.00
Žačky mladší
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Vystavělová Anna KRASO-bruslení Prostějov 8 72.00
2 Chernetská Julija KK Rokycany 8 60.00
3 Prušková Žaneta TJ Stadion Brno 3 56.00
49 Stolarzová Kristýna SK Kraso Česká Lípa 4 23.00
Žačky nejmladší
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Valentová Jana SKK Ostrov 5 60.00
2 Hráská Isabela KK Stadion Praha 7 55.00
3 Čtvrtečková Tereza Kraso Sokolov 6 54.00
Nováčci – dívky
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 8 87.00
2 Straub Anita TJ Stadion Brno 7 85.00
3 Sedláčková Zuzana HC Litvínov 12 82.00
69 Dobrovolná Ella SK Kraso Česká Lípa 5 18.00
73 Prášilová Zoe SK Kraso Česká Lípa 6 17.00
Nováčci – chlapci
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Klement Jindřich USK Praha 7 33.00
2 Warisch Vojtěch BK Ostrava 5 30.00
3 Živec Dominik SK Kraso Česká Lípa 7 27.00
11 Stolarz Vojta SK Kraso Česká Lípa 3 7.00
Nováčci mladší – dívky
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Kučabová Sophie Sport Most, z.s. 12 74.00
2 Málková Sofie KK Pardubice 11 56.00
3 Ceplová Amélie Emma KK Pardubice 12 56.00
29 Mátlová Tereza SK Kraso Česká Lípa 6 47.00
Nováčci mladší – chlapci
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Toman Lukáš BK České Budějovice 7 30.00
2 Novák Marcel SKK Karviná 4 25.00
3 Mecner Josef Bohuslav SK KRASO Cheb 7 22.00
Pohár ČKS B
Žačky
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Vaňková Lucie Sport Most, z.s. 8 45.00
2 Mikysová Markéta SK Kraso Česká Lípa 9 42.00
3 Stolcbartová Veronika KK Rokycany 7 41.00
37 Krejčí Rosálie SK Kraso Česká Lípa 3 6.00
39 Hadravová Lucie SK Kraso Česká Lípa 2 5.00
Žačky mladší
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Farkašová Karolína HC Litvínov 12 70.00
2 Hradecká Karolína KK Nymburk 10 55.00
3 Doktorová Julie USK Praha 7 49.00
Žačky nejmladší
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Kopecká Alexandra TJ Kralupy nad Vltavou 8 88.00
2 Maříková Štěpánka Sport Most, z.s. 10 84.00
3 Živcová Jasmína SK Kraso Česká Lípa 8 81.00
12 Jeklová Vanda SK Kraso Česká Lípa 7 62.00
98 Jeřábková Hana SK Kraso Česká Lípa 2 4.00
Žáci nejmladší
Pořadí Příjmení Jméno Klub počet závodů Body
1 Müller Vojtěch KK Stadion Praha 3 23.00
2 Kuttan Michal SK Jiskra Domažlice, z.s. 4 17.00